}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Midnight Special

Midnight Special

Titulli :

Shiko Midnight Special Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 112 min
Director:Jeff Nichols, Jean-Paul Chreky,
Aktoret:Michael Shannon, Jaeden Martell, Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Adam Driver, David Jensen, Sam Shepard, Scott Haze, Dana Gourrier, Paul Sparks,

Pershkrimi i Filmit: Midnight Special

Një babë dhe një djalë shkojnë në arrati pasi babi mëson se fëmija i tij ka fuqi të veçanta.

Keywords:
Midnight Special Shiko Filmin Falas, Shiko Midnight Special Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 339
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2