}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Midway

Midway

Titulli :

Shiko Midway Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 138 min
Director:Roland Emmerich, Martin Doepner, Lorette Leblanc, Bethan Mowat, Pauline Beraud,
Aktoret:Ed Skrein, Patrick Wilson, Luke Kleintank, Luke Evans, Woody Harrelson, Mandy Moore, Dennis Quaid, Nick Jonas, Aaron Eckhart, Tadanobu Asano,

Pershkrimi i Filmit: Midway

Historia e Betejës së Midway, dhe udhëheqësit dhe ushtarët që përdorën instinktet, guximin dhe trimërinë e tyre për të kapërcyer mosmarrëveshjet masive.

Keywords:
Midway Shiko Filmin Falas, Shiko Midway Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 329
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2