}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Military Wives

Military Wives

Titulli :

Shiko Military Wives Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 113 min
Director:Peter Cattaneo,
Aktoret:Sharon Horgan, Kristin Scott Thomas, Amy James-Kelly, Robert Whitelock, India Ria Amarteifio, Greg Wise, Jason Flemyng, Sophie Dix, Robbie Gee, Emma Lowndes,

Pershkrimi i Filmit: Military Wives

Me partnerët e tyre që shërbejnë jashtë në Afganistan, një grup i grave në frontin e shtëpisë formojnë një kor dhe shpejt e gjejnë veten në qendër të një sensacioni mediatik dhe lëvizjes globale.

Keywords:
Military Wives Shiko Filmin Falas, Shiko Military Wives Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 236
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2