}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Miracle in Cell No. 7

Miracle in Cell No. 7

Titulli :

Shiko Miracle in Cell No. 7 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 127 min
Director:Lee Hwan-kyung,
Aktoret:Ryu Seung-ryong, Park Shin-hye, Kal So-won, Oh Dal-su, Park Won-sang, Jeong Man-sik, Kim Jung-tae, Kim Ki-chun, Jung Jin-young, Jo Jae-yoon,

Pershkrimi i Filmit: Miracle in Cell No. 7

Një histori për dashurinë mes një babai me probleme mendore dhe vajzës së tij të adhurueshme. I akuzuar për vrasje dhe përdhunim, shtëpia e babait të saj është burgu.

Keywords:
Miracle in Cell No. 7 Shiko Filmin Falas, Shiko Miracle in Cell No. 7 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 362
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2