}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Miss Americana

Miss Americana

Titulli :

Shiko Miss Americana Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 85 min
Director:Lana Wilson,
Aktoret:Taylor Swift, Andrea Swift, Scott Swift, Joe Alwyn, Todrick Hall, Brendon Urie, Jack Antonoff, Bobby Berk, Jonathan van Ness, Max Martin,

Pershkrimi i Filmit: Miss Americana

Një vështrim i papërpunuar dhe emocionalisht zbulues në një nga artistët më ikonikë të kohës sonë gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, ndërsa mëson të përqafojë rolin e saj jo vetëm si kantautor dhe interpretues, por si një grua që shfrytëzon fuqinë e plotë të zërit të saj.

Keywords:
Miss Americana Shiko Filmin Falas, Shiko Miss Americana Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 302
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2