}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Money Heist: The Phenomenon

Money Heist: The Phenomenon

Titulli :

Shiko La casa de papel: El fenĂłmeno Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 57 min
Director:Luis Alfaro, Pablo Lejarreta,
Aktoret:Úrsula CorberĂł, Miguel HerrĂĄn, Álvaro Morte, Esther Acebo, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Alba Flores, Darko Peric, Pedro Alonso, Rodrigo de la Serna,

Pershkrimi i Filmit: Money Heist: The Phenomenon

KĂ«tu tregohet pse dhe si “Money Heist” ndezi njĂ« valĂ« entuziazmi nĂ« tĂ« gjithĂ« botĂ«n pĂ«r njĂ« grup tĂ« dashur hajdutĂ«sh dhe profesorin e tyre. Serialin La Casa de Papale me Titra Shqip e gjeni nĂ« sektorin e Serialeve!

Keywords:
Money Heist: The Phenomenon Shiko Filmin Falas, Shiko Money Heist: The Phenomenon Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 486
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2