}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Mr. Brooks

Mr. Brooks

Titulli :

Shiko Mr. Brooks Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 120 min
Director:Bruce A. Evans,
Aktoret:Kevin Costner, Demi Moore, Dane Cook, William Hurt, Marg Helgenberger, Danielle Panabaker, Ruben Santiago-Hudson, Reiko Aylesworth, Matt Schulze, Yasmine Delawari,

Pershkrimi i Filmit: Mr. Brooks

Një ngacmues psikologjik në lidhje me një njeri i cili ndonjëherë kontrollohet nga alter-ego i tij i dashur për vrasje dhe zemërim.

Keywords:
Mr. Brooks Shiko Filmin Falas, Shiko Mr. Brooks Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 428
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2