}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Mr. Jones

Mr. Jones

Titulli :

Shiko Mr. Jones Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 119 min
Director:Agnieszka Holland, Karolina Foltyn,
Aktoret:James Norton, Vanessa Kirby, Peter Sarsgaard, Joseph Mawle, Fenella Woolgar, Kenneth Cranham, Celyn Jones, Krzysztof Pieczyński, Michalina Olszańska, Patrycja Volny,

Pershkrimi i Filmit: Mr. Jones

Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në udhëtimin e tij në Bashkimin Sovjetik.

Keywords:
Mr. Jones Shiko Filmin Falas, Shiko Mr. Jones Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 248
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2