}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
National Lampoon’s Van Wilder

National Lampoon’s Van Wilder

Titulli :

Shiko National Lampoon's Van Wilder Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2002Runtime: 92 min
Director:Walt Becker,
Aktoret:Tara Reid, Ryan Reynolds, Tim Matheson, Kal Penn, Sophia Bush, Teck Holmes, Daniel Cosgrove, Deon Richmond, Alex Burns, Emily Rutherfurd,

Pershkrimi i Filmit: National Lampoon’s Van Wilder

Van Wilder ka ndjekur kolegj shumĂ« vite dhe ka frikĂ« tĂ« diplomohet, por babai i Van pĂ«rfundimisht kupton se çfarĂ« po ndodh. Kur ai ndalon pagimin e tarifave tĂ« shkollimit tĂ« djalit tĂ« tij, Van duhet tĂ« dalĂ« me paratĂ« nĂ«se dĂ«shiron tĂ« qĂ«ndrojĂ« nĂ« kolegj, kĂ«shtu qĂ« ai dhe miqtĂ« e tij dalin me njĂ« ide tĂ« shkĂ«lqyeshme pĂ«r mbledhjen e fondeve – duke hedhur parti. SidoqoftĂ«, kur revista kolegj zbulon dhe reporter, Gwen dĂ«rgohet tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« histori nĂ« Van Wilder, gjĂ«rat bĂ«hen pak mĂ« tĂ« komplikuara.

Keywords:
National Lampoon’s Van Wilder Shiko Filmin Falas, Shiko National Lampoon’s Van Wilder Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 466
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2