}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
National Security

National Security

Titulli :

Shiko National Security Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2003Runtime: 88 min
Director:Dennis Dugan,
Aktoret:Martin Lawrence, Steve Zahn, Colm Feore, Bill Duke, Eric Roberts, Timothy Busfield, Robinne Lee, Matt McCoy, Brett Cullen, Mari Morrow,

Pershkrimi i Filmit: National Security

Ërl dhe Henk nuk arrijnë të bëhen policë dhe fillojnë punë si roje sigurie. Dy rojet e hallakatur do të bashkëpunojnë për të rrëzuar një rreth trafikimi.

Keywords:
National Security Shiko Filmin Falas, Shiko National Security Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 647
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2