}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ne Zha

Ne Zha

Titulli :

Shiko Ne Zha Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Yu Yang,
Aktoret:Yanting Lv, Joseph, Mo Han, Hao Chen, Qi LĂĽ, Yang Wei, Jiaming Zhang,

Pershkrimi i Filmit: Ne Zha

Lindur me fuqi unike, një djalë rekrutohet për të luftuar demonët dhe për të shpëtuar komunitetin që ka frikë prej tij.

Keywords:
Ne Zha Shiko Filmin Falas, Shiko Ne Zha Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 311
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2