}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
New World

New World

Titulli :

Shiko New World Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 134 min
Director:Park Hoon-jung,
Aktoret:Lee Jung-jae, Choi Min-sik, Park Sung-woong, Hwang Jung-min, Song Ji-hyo, Choi Il-hwa, Park Seo-Yeon, Jang Gwang, Ma Dong-seok, Lee Kyung-young,

Pershkrimi i Filmit: New World

Ky film paraqet konfliktin midis policise dhe mafias nga kendveshtrimi i nje polici te infiltruar.

Keywords:
New World Shiko Filmin Falas, Shiko New World Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 276
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2