}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
NH10

NH10

Titulli :

Shiko NH10 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 115 min
Director:Navdeep Singh,
Aktoret:Anushka Sharma, Neil Bhoopalam, Deepti Naval, Darshan Kumaar, Ravi Jhankal,

Pershkrimi i Filmit: NH10

Arjun dhe Mira nisen në një udhëtim nga Delhi për të festuar ditëlindjen, por kur ata ndeshën rrugës me disa njerëz që vrasin për nderin e tyre, jeta e tyre ndryshon plotësisht. A do munden ata të mbijetojnë në një vend të humbur ku mbi të gjitha, gratë vetëm dhunohen.

Keywords:
NH10 Shiko Filmin Falas, Shiko NH10 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 693
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2