}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Nina

Nina

Titulli :

Shiko Nina Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 90 min
Director:Cynthia Mort,
Aktoret:Zoe Saldana, David Oyelowo, Mike Epps, Ella Thomas, Ronald Guttman, Ella Joyce, Keith David, Mary Pat Gleason, Siena Goines, Kit Leonard Dennis,

Pershkrimi i Filmit: Nina

Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.

Keywords:
Nina Shiko Filmin Falas, Shiko Nina Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 263
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2