}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen

Titulli :

Shiko Olympus Has Fallen Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 120 min
Director:Antoine Fuqua, Mary Frances Eglin, Christine Lalande,
Aktoret:Gerard Butler, Aaron Eckhart, Finley Jacobsen, Dylan McDermott, Rick Yune, Morgan Freeman, Angela Bassett, Melissa Leo, Radha Mitchell, Cole Hauser,

Pershkrimi i Filmit: Olympus Has Fallen

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng presidentin Benjamin Asher dhe stafin e tij ne bunker e padepertueshem te SHBA-se. Qellimi i tyre eshte te zene ngushte te gjithe shtetin……

Keywords:
Olympus Has Fallen Shiko Filmin Falas, Shiko Olympus Has Fallen Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 363
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2