}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Only God Forgives

Only God Forgives

Titulli :

Shiko Only God Forgives Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 90 min
Director:Nicolas Winding Refn,
Aktoret:Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm, Gordon Brown, Rhatha Phongam, Tom Burke, Byron Gibson, Sahajak Boonthanakit, Charlie Ruedpokanon, Wannisa Peungpa,

Pershkrimi i Filmit: Only God Forgives

Xhuliani është një trafikant droge në botën kriminale të Bangkokut. Jeta e tij bëhet akoma edhe më e komplikuar kur nëna e tij e detyron atë të gjejë dhe të vrasë atë i cili është përgjegjës për vdekjen e vëllait të tij.

Keywords:
Only God Forgives Shiko Filmin Falas, Shiko Only God Forgives Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 285
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2