}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ordinary Love

Ordinary Love

Titulli :

Shiko Ordinary Love Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Lisa Barros D'Sa, Glenn Leyburn,
Aktoret:Liam Neeson, Lesley Manville, David Wilmot, Amit Shah, Lalor Roddy,

Pershkrimi i Filmit: Ordinary Love

Historia e një çifti të zakonshëm që kalon fatkeqësitë, vështirësitë dhe lumturitë që ka jeta bashkë. Sfida të zakonshme që mund të jenë pjesë e jetës së kujtdo, por që bëhen më të lehta kur përballen bashkë dhe kur dashuria është pjesë e jetës.

Keywords:
Ordinary Love Shiko Filmin Falas, Shiko Ordinary Love Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 332
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2