}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Panga

Panga

Titulli :

Shiko Panga Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 131 min
Director:Ashwiny Iyer Tiwari, Abhishek Kapur, Dipankar Gupta, Sonakshi Mittal, Joshi Prathamesh, Rishabh Kumar, Vivechana Sharma, Trupti Patil,
Aktoret:Kangana Ranaut, Jassie Gill, Richa Chadda, Neena Gupta, Yagya Bhasin, Rajesh Tailang, Deepak Agarwal, Yudhishtir Urs,

Pershkrimi i Filmit: Panga

Panga frymĂ«zohet nga jeta reale e nje sportisteje “Kabadie”, e cila ke qenĂ« ylli i skuadrĂ«s kombĂ«tare Indiane nĂ« kĂ«tĂ« sport. RrugĂ«timi kalon pĂ«rmes triumfit, luftĂ«s dhe tejkalimit tĂ« stereotipeve. Ky film dĂ«shmon se sa e rĂ«ndĂ«sishme Ă«shtĂ« dashuria e familjes pĂ«r tĂ« qenĂ« e suksesshme.

Keywords:
Panga Shiko Filmin Falas, Shiko Panga Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 389
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2