}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Pearl Harbor

Pearl Harbor

Titulli :

Shiko Pearl Harbor Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 183 min
Director:Michael Bay, Matthew Cohan, Karen Golden,
Aktoret:Ben Affleck, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, Cuba Gooding Jr., Jon Voight, Alec Baldwin, Tom Sizemore, William Lee Scott, Greg Zola, Ewen Bremner,

Pershkrimi i Filmit: Pearl Harbor

Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën.

Keywords:
Pearl Harbor Shiko Filmin Falas, Shiko Pearl Harbor Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 383
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2