}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Piranhas

Piranhas

Titulli :

Shiko La paranza dei bambini Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Claudio Giovannesi, Daniela Baldasarre,
Aktoret:Francesco Di Napoli, Artem Tkachuk, Viviana Aprea, Pasquale Marotta, Ciro Pellechia,

Pershkrimi i Filmit: Piranhas

Një bandë djemsh adoleshentë kërcasin rrugët e Napolit të armatosur me armë në ndore dhe AK-47 duke pritur ofertat e bosëve të tyre, e duke u ndeshur me bandat e tjera të Napolit.

Keywords:
Piranhas Shiko Filmin Falas, Shiko Piranhas Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 578
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2