}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Police Story 2013

Police Story 2013

Titulli :

Shiko Police Story 2013 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 108 min
Director:Ding Sheng,
Aktoret:Jackie Chan, Liu Ye, Jing Tian, Yin Tao, Na Wei, Liu Yi-Wei, Liu Hailong, Zhou Xiaoou, Yu Rong-Guang, Wu Yue,

Pershkrimi i Filmit: Police Story 2013

NjĂ« njeri i cili kerkon hakmarrje pasi ka qenĂ« njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ« nĂ« burg, merr si peng njĂ« oficer tĂ« policisĂ«, vajzen e tij, dhe njĂ« grup tjerĂ« pengjesh qe nĂ« fillim duket sikur janĂ« marrĂ« si pengje tĂ« rastesishem por me vonĂ« e shohin qĂ« ka qenĂ« e planifikuar tĂ« jenĂ« aty si pengje, saktĂ«sisht nĂ« tĂ« njejten ditĂ« ku para 5 vjetĂ«ve ku ndodhi njĂ« krim…

Keywords:
Police Story 2013 Shiko Filmin Falas, Shiko Police Story 2013 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 276
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2