}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Portrait of a Beauty

Portrait of a Beauty

Titulli :

Shiko Portrait of a Beauty Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 108 min
Director:Jeon Yun-su, Hong Chang-pyo,
Aktoret:Kim Gyu-ri, Kim Young-ho, Kim Nam-gil, Choo Ja-hyun, Bo Ri,

Pershkrimi i Filmit: Portrait of a Beauty

Lindur në një familje piktorësh të vendosur në gjykatë, një grua detyrohet të mbajë emrin e familjes dhe të marrë jetën e vëllait të saj pasi të bëjë vetëvrasje.

Keywords:
Portrait of a Beauty Shiko Filmin Falas, Shiko Portrait of a Beauty Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 239
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2