}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Prescription for Love

Prescription for Love

Titulli :

Shiko Prescription for Love Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 88 min
Director:Brian Brough,
Aktoret:Jillian Murray, Trevor Donovan, Jillian Joy, Charla Bocchicchio, Gary Sivertson,

Pershkrimi i Filmit: Prescription for Love

Jeta e Claire si infermiere nĂ« njĂ« spital tĂ« ngjeshur Ă«shtĂ« e ndĂ«rlikuar nga njĂ« mbikĂ«qyrĂ«s qĂ« synon ta bĂ«jĂ« atĂ« tĂ« mjerueshme me detyra tĂ« lodhshme dhe shtesĂ«. Ndihma e vetme e Claire Ă«shtĂ« pacientĂ«t qĂ« ajo trajton, dhe madje jo gjithmonĂ« kjo Ă«shtĂ« njĂ« piknik. NĂ« njĂ« natĂ« pushimi tĂ« rrallĂ«, ajo merr pjesĂ« nĂ« njĂ« shfaqje vallĂ«zimi dhe bllokohet nĂ« njĂ« ashensor me njĂ« burrĂ« simpatik. Ekziston njĂ« lidhje e menjĂ«hershme midis tyre, por pasi ato janĂ« “shpĂ«tuar” nga ashensori, ata tĂ«rhiqen larg njĂ«ri-tjetrit para se tĂ« mund tĂ« shkĂ«mbejnĂ« emra dhe numra.

Keywords:
Prescription for Love Shiko Filmin Falas, Shiko Prescription for Love Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 403
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2