}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Pretty Woman

Pretty Woman

Titulli :

Shiko Pretty Woman Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1990Runtime: 119 min
Director:Garry Marshall, Bettiann Fishman, Ellen H. Schwartz, Walter von Huene, Adell Aldrich,
Aktoret:Richard Gere, Julia Roberts, Ralph Bellamy, Jason Alexander, Laura San Giacomo, Alex Hyde-White, Amy Yasbeck, Elinor Donahue, HĂ©ctor Elizondo, Judith Baldwin,

Pershkrimi i Filmit: Pretty Woman

Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitut.

Keywords:
Pretty Woman Shiko Filmin Falas, Shiko Pretty Woman Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 484
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2