}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Princess Mononoke

Princess Mononoke

Titulli :

Shiko Princess Mononoke Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1997Runtime: 134 min
Director:Hayao Miyazaki,
Aktoret:YĹŤji Matsuda, Yuriko Ishida, YĹ«ko Tanaka, Kaoru Kobayashi, Masahiko Nishimura, Tsunehiko KamijĂ´, Sumi Shimamoto, Tetsu Watanabe, Mitsuru SatĂ´, Akira Nagoya,

Pershkrimi i Filmit: Princess Mononoke

Ashitaka, një princ i popullit të zhdukur Emishi, është i mallkuar nga një perëndi derri i demonizuar dhe duhet të udhëtojë në perëndim për të gjetur një kurë. Gjatë rrugës, ai takohet me San, një grua e re njerëzore që lufton për të mbrojtur pyllin dhe Zonjën Eboshi, e cila po përpiqet ta shkatërrojë atë. Ashitaka duhet të gjejë një mënyrë për të sjellë ekuilibrin në këtë konflikt.

Keywords:
Princess Mononoke Shiko Filmin Falas, Shiko Princess Mononoke Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 364
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2