}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Proceder

Proceder

Titulli :

Shiko Proceder Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 139 min
Director:Michał Węgrzyn,
Aktoret:Piotr Witkowski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Gabriela Muskała, Anna Matysiak, Sonia Bohosiewicz, Antoni Pawlicki, Jan Frycz,

Pershkrimi i Filmit: Proceder

Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij, vdiq në rrethana të pashpjegueshme, duke tronditur fansat dhe vajzën që ai e donte.

Keywords:
Proceder Shiko Filmin Falas, Shiko Proceder Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 538
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2