}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Proxima

Proxima

Titulli :

Shiko Proxima Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 107 min
Director:Alice Winocour,
Aktoret:Eva Green, Matt Dillon, ZĂ©lie Boulant-Lemesle, Lars Eidinger, Sandra HĂĽller, Alexey Fateev, Jan Oliver Schroeder, Nancy Tate, Marc Fischer,

Pershkrimi i Filmit: Proxima

Një astronaute përgatitet për një udhëtim 1 vjeçar, në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor. Përgatitjet dhe stërvitja nuk do të jenë të lehta.

Keywords:
Proxima Shiko Filmin Falas, Shiko Proxima Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 890
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2