}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Psycho

Psycho

Titulli :

Shiko Psycho Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1960Runtime: 109 min
Director:Alfred Hitchcock, Hilton A. Green, Lester Wm. Berke,
Aktoret:Anthony Perkins, Janet Leigh, Vera Miles, John Gavin, Martin Balsam, John McIntire, Simon Oakland, Frank Albertson, Patricia Hitchcock, Vaughn Taylor,

Pershkrimi i Filmit: Psycho

Një sekretar Feniks vjedh 40.000 $ nga klienti punëdhënësit të ti, i cili largohet dhe shkon me një motel i drejtuar nga nëna e ti.

Keywords:
Psycho Shiko Filmin Falas, Shiko Psycho Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 265
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2