}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Purity Falls

Purity Falls

Titulli :

Shiko Purity Falls Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime:
Director:Sam Irvin,
Aktoret:Trevor Stines, Kristanna Loken, Olivia d'Abo, Andrew Matthew Welch, Kendall Ryan Sanders, Abby Glover, Beth Broderick, Wren Barnes, Sloane Avery, Gary Weeks,

Pershkrimi i Filmit: Purity Falls

Pas vdekjes tragjike të burrit të saj, një nënë zhvendos djalin dhe vajzën e saj adoleshente në qytetin idilik të Fallsitetit të Pastërtisë vetëm për të gjetur përçarjen me djalin e saj të thellohet kur bëhet i zënë në kurth në biznesin e shtëpisë së parfumuar të mavenit të lagjes.

Keywords:
Purity Falls Shiko Filmin Falas, Shiko Purity Falls Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 265
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2