}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Rampage: Capital Punishment

Rampage: Capital Punishment

Titulli :

Shiko Rampage: Capital Punishment Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 93 min
Director:Uwe Boll, Mack Alvin, Anne-CĂ©cile Boulais,
Aktoret:Brendan Fletcher, Lochlyn Munro, Mike Dopud, Michaela Mann, Bruce Blain, John Sampson, Nathan Lehfeldt, Uwe Boll, Matt Frewer, Dan Zachary,

Pershkrimi i Filmit: Rampage: Capital Punishment

Një burrë merr përsipër një stacion TV dhe mban një mori pengje si një platformë politike për të zgjuar njerëzimin, në vend të parave.

Keywords:
Rampage: Capital Punishment Shiko Filmin Falas, Shiko Rampage: Capital Punishment Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 1956
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2