}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
[REC]²

[REC]²

Titulli :

Shiko [REC]² Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 85 min
Director:Jaume BalaguerĂł, Paco Plaza,
Aktoret:Manuela Velasco, Ferran Terraza, Claudia Silva, Javier Botet, Pablo Rosso, Martha Carbonell, Andrea Ros, Alejandro Casaseca, Akemi Goto, Jonathan D. Mellor,

Pershkrimi i Filmit: [REC]²

Aksioni vazhdon nga [REC], me oficerin mjekësor dhe një ekip SWAT të pajisur me kamera video janë dërguar në apartamentin e mbyllur për të kontrolluar situatën.

Keywords:
[REC]² Shiko Filmin Falas, Shiko [REC]² Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 597
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2