}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Red Shoes and the Seven Dwarfs

Red Shoes and the Seven Dwarfs

Titulli :

Shiko Red Shoes and the Seven Dwarfs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Jang Moo-hyun, Hong Sung-ho, Uhm Young Sik,
Aktoret:Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Gina Gershon, Jim Rash, Patrick Warburton,

Pershkrimi i Filmit: Red Shoes and the Seven Dwarfs

Princat e mallkuar nga njĂ« zanĂ«, janĂ« kthyer nĂ« xhuxhĂ« dhe kĂ«rkojnĂ« puthjen e njĂ« gruaje tĂ« bukur, pĂ«r tĂ« thyer mallkimin. Nga ana tjetĂ«r, BorĂ«bardha e famshme, e shndĂ«rruar nĂ« njĂ« bukuroshe kĂ«pucĂ«kuqe, Ă«shtĂ« nĂ« kĂ«rkim tĂ« babait tĂ« saj. Aty ku rrugĂ«t e tyre takohen, do tĂ« ngatĂ«rrohen edhe fatet…

Keywords:
Red Shoes and the Seven Dwarfs Shiko Filmin Falas, Shiko Red Shoes and the Seven Dwarfs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 316
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2