}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Revenge

Revenge

Titulli :

Shiko Revenge Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1990Runtime: 123 min
Director:Tony Scott,
Aktoret:Kevin Costner, Anthony Quinn, Madeleine Stowe, Tomás Milián, Joaquin Martinez, James Gammon, Jesse Corti, Sally Kirkland, Luis de Icaza, Gerardo Zepeda,

Pershkrimi i Filmit: Revenge

Një pilot në pension i Marinës amerikane vjen në Meksikë, ku bie në dashuri me gruan e një biznesmeni të fuqishëm. Pasojat do të jenë mizore dhe të paparashikuara.

Keywords:
Revenge Shiko Filmin Falas, Shiko Revenge Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 349
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2