}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Richard Jewell

Richard Jewell

Titulli :

Shiko Richard Jewell Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 131 min
Director:Clint Eastwood,
Aktoret:Paul Walter Hauser, Sam Rockwell, Kathy Bates, Jon Hamm, Olivia Wilde, Nina Arianda, Ian Gomez, Wayne Duvall, Dylan Kussman, Mike Pniewski,

Pershkrimi i Filmit: Richard Jewell

Mbrojtësi amerikan i sigurisë Richard Jewell shpëton mijëra jetë nga një bombë shpërthyese në Lojërat Olimpike të 1996, por është pohuar nga gazetarët dhe shtypi që raportuan rrejshëm se ai ishte një terrorist.

Keywords:
Richard Jewell Shiko Filmin Falas, Shiko Richard Jewell Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 159
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2