}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sahara

Sahara

Titulli :

Shiko Sahara Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2005Runtime: 124 min
Director:Jean Bourne, Breck Eisner, E. J. Foerster, Christopher Newman, Ben Howarth, Tarik Ait Ben Ali, Luis Casacuberta, Tom Glaisyer,
Aktoret:Matthew McConaughey, Penélope Cruz, Steve Zahn, William H. Macy, Lennie James, Lambert Wilson, Rainn Wilson, Glynn Turman, Clint Dyer, Delroy Lindo,

Pershkrimi i Filmit: Sahara

Pastrimi i thellësive të oqeanit për transportuesit e anijeve të ngarkuar me thesare është biznesi si zakonisht për një aventurier nënujor që kërkon shumë emocione dhe shokun e tij të mençur. Por kur këto dy rrugë të kryqëzuara me një mjek të bukur, ata e gjejnë veten në kërkimin e fundit të thesarit.

Keywords:
Sahara Shiko Filmin Falas, Shiko Sahara Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 446
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2