}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Se7en

Se7en

Titulli :

Shiko Se7en Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 127 min
Director:David Fincher, Cori Glazer, Frank Davis, Leonard Bram, Michael Alan Kahn, Craig A. Pinckes,
Aktoret:Brad Pitt, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow, R. Lee Ermey, John C. McGinley, Julie Araskog, Mark Boone Junior, John Cassini, Reg E. Cathey, Peter Crombie,

Pershkrimi i Filmit: Se7en

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.

Keywords:
Se7en Shiko Filmin Falas, Shiko Se7en Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 275
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2