}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sea Fever

Sea Fever

Titulli :

Shiko Sea Fever Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 95 min
Director:Neasa Hardiman,
Aktoret:Connie Nielsen, Hermione Corfield, Dougray Scott, Ardalan Esmaili, Jack Hickey, Elie Bouakaze, Olwen Fouéré, Dag Malmberg,

Pershkrimi i Filmit: Sea Fever

Një udhëtim i thjesht peshkimi, shkon ters për një anije të vjetër irlandeze, kur ekuipazhi ndeshet me pengesa në det dhe detyrohet të marr vendime të rëndësishme për jetët e tyre dhe të njerëzve që janë në breg.

Keywords:
Sea Fever Shiko Filmin Falas, Shiko Sea Fever Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 576
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2