}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sin Nombre

Sin Nombre

Titulli :

Shiko Sin Nombre Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 96 min
Director:Cary Joji Fukunaga,
Aktoret:Paulina Gaitán, Edgar Flores, Kristyan Ferrer, Diana GarcĂ­a, Luis Fernando Peña, HĂ©ctor JimĂ©nez, Marcela Feregrino, NoĂ© HernĂĄndez, Gerardo Taracena, Tenoch Huerta,

Pershkrimi i Filmit: Sin Nombre

Sayra, një adoleshente Honduran, gjuan për një jetë më të mirë. Shansi i saj për një vjen kur ajo të ribashkohet me babanë e saj të largët, i cili synon të emigroi në Meksikë dhe më pas të hyjë në Shtetet e Bashkuara. Jeta e Sayra përplaset me një palë grupmoshatarësh meksikanë që kanë hipur në të njëjtin tren të lidhur me Amerikën.

Keywords:
Sin Nombre Shiko Filmin Falas, Shiko Sin Nombre Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 265
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2