}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sinister

Sinister

Titulli :

Shiko Sinister Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 110 min
Director:Scott Derrickson, Olenka Denysenko, Stacy Rowe,
Aktoret:Ethan Hawke, Juliet Rylance, Vincent D'Onofrio, James Ransone, Fred Dalton Thompson, Clare Foley, Michael Hall D'Addario, Victoria Leigh, Blake Mizrahi, Cameron Ocasio,

Pershkrimi i Filmit: Sinister

Elisoni, është një shkrimtar që bazohet në krime të vërteta, ai e transferon familjen e tij në një shtëpi ku banorët e saj janë vrarë mizorisht. Në kohën që do të fillojë romanin e tij të ri, ai zbulon në papafingon e shtëpisë një kuti me xhirime të vjetra të cilat tregojnë mbi disa vrasje të kryera… Por me këtë veprim ai vë në rrezik dhe familjen e tij….

Keywords:
Sinister Shiko Filmin Falas, Shiko Sinister Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 346
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2