}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
So Long, My Son

So Long, My Son

Titulli :

Shiko So Long, My Son Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 185 min
Director:Wang Xiaoshuai,
Aktoret:Wang Jingchun, Yong Mei, Qi Xi, Du Jiang, Ai Li-ya, Li Jingjing, Xu Cheng, Roy Wang, Zhao-yan Guo-zhang,

Pershkrimi i Filmit: So Long, My Son

Dy çifte tĂ« martuara pĂ«rshtaten me ndryshimet e mĂ«dha sociale dhe ekonomike qĂ« ndodhin nĂ« KinĂ« nga vitet ’80 e deri mĂ« sot.

Keywords:
So Long, My Son Shiko Filmin Falas, Shiko So Long, My Son Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 265
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2