}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sole a catinelle

Sole a catinelle

Titulli :

Shiko Sole a catinelle Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 87 min
Director:Gennaro Nunziante,
Aktoret:Checco Zalone, Miriam Dalmazio, Marco Paolini, Robert Dancs, Aurore Erguy, Augusto Zucchi, Stefano Sabelli, Claudia Brovedani, Ruben Aprea, Orsetta De Rossi,

Pershkrimi i Filmit: Sole a catinelle

Historia e një babai dhe një biri. Një udhëtim rrugor nga Jugu në Veri.

Keywords:
Sole a catinelle Shiko Filmin Falas, Shiko Sole a catinelle Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 444
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2