}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

Titulli :

Shiko Sorry We Missed You Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Ken Loach, Jamie Hamer, La' Toyah McDonald,
Aktoret:Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone, Katie Proctor, Ross Brewster, Charlie Richmond, Julian Ions, Sheila Dunkerley, Maxie Peters, Christopher-John Slater,

Pershkrimi i Filmit: Sorry We Missed You

Duke shpresuar se vetë-punësimi përmes ekonomisë së koncerteve mund të zgjidhë problemet e tyre financiare, një shofer i fortë për shpërndarjen në Mbretërinë e Bashkuar dhe gruaja e tij që përpiqen të krijojnë një familje përfundojnë të bllokuar në rrethin e mbrapshtë të kësaj forme moderne të shfrytëzimit të punës.

Keywords:
Sorry We Missed You Shiko Filmin Falas, Shiko Sorry We Missed You Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 248
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2