}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

Titulli :

Shiko Star Wars: The Rise of Skywalker Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 142 min
Director:J.J. Abrams,
Aktoret:Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant,

Pershkrimi i Filmit: Star Wars: The Rise of Skywalker

Rezistenca e mbijetuar përballet me Rendin e Parë edhe një herë ndërsa vazhdon udhëtimi i Rey, Finn dhe Poe Dameron. Me fuqinë dhe dijen e brezave pas tyre, fillon beteja përfundimtare.

Keywords:
Star Wars: The Rise of Skywalker Shiko Filmin Falas, Shiko Star Wars: The Rise of Skywalker Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 567
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2