}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Storm Boy

Storm Boy

Titulli :

Shiko Storm Boy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 99 min
Director:Shawn Seet,
Aktoret:Geoffrey Rush, Jai Courtney, Erik Thomson, Morgana Davies, Finn Little, Simone Annan, Trevor Jamieson, David John Clark, Thibul Nettle, Chantal Contouri,

Pershkrimi i Filmit: Storm Boy

Majkëlli bën një jetë monotone me babanë e tij vetmitar, në një vijë bregdetare të shkretë. Por, kur ai krijon lidhje të ngushtë me një pelikan, jeta e tij merr një kthesë të re dhe të papritur.

Keywords:
Storm Boy Shiko Filmin Falas, Shiko Storm Boy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 502
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2