}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Submarine

Submarine

Titulli :

Shiko Submarine Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 97 min
Director:Richard Ayoade, Carole Salisbury, Joe Geary,
Aktoret:Noah Taylor, Paddy Considine, Craig Roberts, Yasmin Paige, Steffan Rhodri, Darren Evans, Sally Hawkins, Osian Cai Dulais, Lily McCann, Otis Lloyd,

Pershkrimi i Filmit: Submarine

Një nxënës i shkollës së Uellsit 15-vjeçar me mendime të thella, Oliver Tate lufton të fillojë dhe të mbajë një marrëdhënie me Jordana, shokun e tij djallëzor, me flokë të errët në shkollën e mesme të tyre Swansea. Ndërsa martesa e prindërve të tij fillon të ndahet, probleme të ngjashme lindin në marrëdhëniet e tij me Jordanën.

Keywords:
Submarine Shiko Filmin Falas, Shiko Submarine Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 1257
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2