}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

Titulli :

Shiko Summer Lover a.k.a Sappho +18 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 86 min
Director:Robert Crombie,
Aktoret:Avalon Barrie, Todd Soley, Lyudmila Shiryaeva, Oksana Osipova, Elissaios Vlachos,

Pershkrimi i Filmit: Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur, në mënyrë të ngjashme me poeten e njohur të kohërave të lashta, nga e cila kishte marrë dhe emrin Safo.

Keywords:
Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18 Shiko Filmin Falas, Shiko Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 1038
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2