}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Superman: Red Son

Superman: Red Son

Titulli :

Shiko Superman: Red Son Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 84 min
Director:Sam Liu,
Aktoret:Jason Isaacs, Amy Acker, Diedrich Bader, Vanessa Marshall, Phil Morris, Paul Williams, Roger Craig Smith, William Salyers, Jim Meskimen, Sasha Roiz,

Pershkrimi i Filmit: Superman: Red Son

E vendosur nĂ« trashĂ«sinĂ« e LuftĂ«s sĂ« FtohtĂ«, Red Son na prezanton me njĂ« Supermen i cili zbarkoi nĂ« BRSS gjatĂ« viteve 1950 dhe rritet pĂ«r t’u bĂ«rĂ« njĂ« simbol sovjetik qĂ« lufton pĂ«r ruajtjen e markĂ«s sĂ« komunizmit tĂ« Stalinit.

Keywords:
Superman: Red Son Shiko Filmin Falas, Shiko Superman: Red Son Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 381
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2