}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Swallow

Swallow

Titulli :

Shiko Swallow Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 96 min
Director:Carlo Mirabella-Davis,
Aktoret:Haley Bennett, Austin Stowell, Elizabeth Marvel, David Rasche, Denis O'Hare, Lauren VĂ©lez, Zabryna Guevara, Laith Nakli, Babak Tafti, Nicole Kang,

Pershkrimi i Filmit: Swallow

Hunter, një amvise e re shtatëzënë, e gjen veten gjithnjë e më të detyruar të konsumojë objekte të rrezikshme. Ndërsa burri dhe familja e tij forcojnë kontrollin e tyre mbi jetën e saj, ajo duhet të përballet me sekretin e errët që qëndron pas obsesionit të ri.

Keywords:
Swallow Shiko Filmin Falas, Shiko Swallow Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 237
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2