}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Sword of the Assassin

Sword of the Assassin

Titulli :

Shiko Sword of the Assassin Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 100 min
Director:Victor VĆ©,
Aktoret:Huỳnh ĐÎng, Midu, KhÆ°ÆĄng Ngọc, Minh Thuáș­n, VĂąn Trang, Van Anh, Kim Hien, Mai Tháșż Hiệp, Phi Thanh VĂąn, MaĂŻ Anh Le,

Pershkrimi i Filmit: Sword of the Assassin

Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastroi emrin e familjes së ti.

Keywords:
Sword of the Assassin Shiko Filmin Falas, Shiko Sword of the Assassin Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 308
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2