}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Titulli :

Shiko Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2006Runtime: 107 min
Director:Adam McKay, Matt Rebenkoff, Cate Hardman,
Aktoret:Will Ferrell, John C. Reilly, Sacha Baron Cohen, Gary Cole, Michael Clarke Duncan, Leslie Bibb, Amy Adams, Jane Lynch, Andy Richter, Molly Shannon,

Pershkrimi i Filmit: Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Shoferi numër një i NASCAR, Ricky Bobby qëndron në majë të falë një pakti me mikun dhe shokun e tij më të mirë, Cal Naughton, Jr. Por kur një shofer francez i Formula 1, bën rrugën e tij deri në shkallë, talenti dhe përkushtimi i Ricky Bobby janë vënë në testi.

Keywords:
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Shiko Filmin Falas, Shiko Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 268
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2